O mnie

Nazywam się Kasia Popielawska. Jestem absolwentką technologii żywności i żywienia człowieka na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku dietetyka. Ukończyłam także przygotowanie pedagogiczne oraz roczny kurs edukatora żywieniowego w programie Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy. Zdobytą dotychczas wiedzę cały czas rozwijam i doskonalę poprzez aktywny udział w konferencjach tematycznych, szkoleniach, czy webinarach.

Zawód dietetyka wybrałam z pasji do gotowania i zdrowego stylu życia. Posiadając wykształcenie kierunkowe, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, zapewniam profesjonalne porady żywieniowe i dietetyczne. Wspieram, motywuję, edukuję. Specjalizuję się w trwałej i prawidłowej zmianie nawyków żywieniowych dzieci i osób dorosłych, kobiet w ciąży i w okresie karmienia oraz terapii chorób dietozależnych. Prowadzę także warsztaty edukacyjno – kulinarne w żłobkach, przedszkolach i szkołach oraz tworzę jadłospisy dla żywienia zbiorowego.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci borykających się z alergiami pokarmowymi. Uwielbiam podróżować, czytać i eksperymentować w kuchni. Czas wolny spędzam aktywnie z rodziną.

Zapraszam do współpracy!
Kasia Popielawska

Kasia Popielawska – dietetyk, technolog żywności i żywienia człowieka